Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-05-06 14:35:35

hahahihi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 1
Punktów :   

Wasz zawodnik - Sturman - gra bardzo nie fair.

Witajcie,
Wiem, że to nie moja sprawa, kogo przyjmujecie do klanu i prawa nie mam się wtrącać, ale.. napisać chciałem Wam o tym, byście byli świadomi, że takie zjawisko istnieje.
Jeden z Waszych żołnierzy sturman, oczekując pomocy w drodze na flankę i nie otrzymując takiej, jaka zapewne wydawała mu się potrzebna, wydał przeciwnikowi pozycje reszty drużyny (swoją drogą, było tam wystarczająco dużo mocnych czołgów, by móc przeprowadzić natarcie drugą stroną (w której się znajdowałem) i by oni mogli tamtą flankę utrzymać wystarczająco długo).
Radzę zatem uważać na tego zawodnika, bo kto wie, czy kiedyś i Wam tego nie zrobi.

Dodam jeszcze, że nie wkurzyłbym się i nie napisał tego, gdyby ów żołnierzyk nie zaczął rzucać w resztę drużyny wyzwiskami (został za to i za wydanie naszej pozycji nieprzyjacielowi zgłoszony raport przez kilku graczy do WG). Teraz natomiast przed tym chłopcem ostrzegał będę innych graczy i to za każdym razem, gdy na niego trafię w drużynie swojej bądź przeciwnej.

Co z nim zrobicie, to już Wasza sprawa. Chciałem Was jedynie ostrzec i uświadomić, jacy gracze czasem w klanie się znaleźć mogą.

Pozdrawiam i żegnam.

Offline

 

#2 2012-05-31 08:33:05

 biromir

Nowy użytkownik

Skąd: a gdzieś tam -->
Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wasz zawodnik - Sturman - gra bardzo nie fair.

no fajnie


kto widział Placka???

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsz1.pun.pl www.umcraft.pun.pl www.im5.pun.pl www.everquest.pun.pl www.cupfifa.pun.pl